Kogo szukasz?

Szukam jakiejś firmy zajmującej się organizacją imprez. Na wiosnę biorę, ślub i potrzebuję kogoś, kto się na tym zna. Organizacja imprez powinna zapewniać wszelkie elementy imprezy. Chcę, by zadbano o orkiestrę, rozłożenie stołów, wynajęcie Sali, wydruk zaproszeń, oraz wszystkie elementy, które będą składać się na imprezę weselną. Nigdy nie organizowałam imprezy, ani nie chodziłam na wesela.

Nie wiem więc jak to powinno wszystko wyglądać. Jestem gotowa do pokrycia wszystkich kosztów i ewentualnych strat. Chcę zorganizować swoje wymarzone wesele. Chciała bym aby to była duża impreza co najmniej na sto osób – taka prawdziwa Organizacja imprez. To tym bardziej skłania mnie do wynajęcia kogoś, kto się tym wszystkim zajmie. Ja mam jeszcze inne sprawy na głowie. Niedługo kończę szkołę, więc muszę się dużo uczyć. Mama jest chora i potrzebuje codziennej opieki. W koszty organizacji proszę o wliczenie także zapewnienie posiłków. Sama nie znam, żadnej firmy cateringowej, która mogła by się tym zająć. Wymagam pełnego profesjonalizmu.

Organizacja imprez firmowych oraz Eventów Warszawa – Imprezy integracyjne, pikniki, firmowe, specialne, koncerty oraz wiele innych.

Organizacja imprez i Eventów Warszawa – Organizacja Eventów

Organizacja Imprez Warszawa

Oferujemy usługi organizacji Eventów, Imprez okolicznościowych.

Wiemy jak zorganizować najlepsze firmowe wyjazdy integracyjne w Warszawie

Wyjazdy integracyjne dla firm

Organizacja imprezy w Warszawie
Organizacja imprezy w Warszawie

Zajmujemy się organizacją imprez oraz wyjazdów integracyjnych dla pracowników. W naszej ofercie znajdują się:

Kontakt do nas! Organizacja imprez Warszawa i okolice

Tel: 570 933 114

Email: Pan.konradwisniewski@gmail.com

Organizacja imprez w Warszawie
Organizacja imprezy w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *